ZAHRAJTE SI S DĚTMI SMARTGAMES

Autor: Martina Bartl

Hledáte-li hru pro nejmenší děti, která maličko potrápí jejich hlavičky, pomůže jim s orientací v prostoru nebo je zabaví při cestování, pak zvolte některou z chytrých her SmartGames od Mindok. A protože my v Hraj si s námi máme s dětmi deskové hry a rébusy moc rádi, máme tu pro vás tip na 3 SmartGames, které jsme pro vás vyzkoušeli.

První z tipů je desková hra pro děti od 2 let. Den a noc je hra plná zábavy a skvělých možností rozvoje. Děti se učí barvy a tvary a při stavbě figurek veselých panáčků, stromů, domečků a spousty dalších věcí. Při tom rozvíjejí své schopnosti. V této hře následují náročnější rébusy po těch jednodušších, stejně jako následuje noc po dni. Den a noc je zároveň hra, hlavolam i hračka, která rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost dětí od 18 měsíců do 5 let.

Konec nudy na dlouhých cestách! Druhý z našich tipů je určen na cesty, kdy ve většině případů jeden z rodičů zastává „funkci“ řidiče a druhý rodič si s dětmi povídá a nebo hraje právě různé hry. 50 veselých her na cesty je sbírka jednoduchých a zábavných her, které vám nabízí skvělé způsoby, jak si s dětmi zkrátit pomalu běžící čas při cestování. Úkoly se týkají počítání, přemýšlení, hádání nebo můžete vyprávět příběhy. Stačí se dívat kolem sebe a bavit se. Děti se při cestě skvěle zabaví. Pro rodiče tento malý balíček her pak znamená klidnější cestování společně s dětmi a také hodně zábavy. Hry jsou určeny pro děti předškolního věku, kterým rodiče úkoly a pravidla hry čtou. Na své si ale přijdou i školáci či starší děti, ti se při čtení mohou střídat spolu s jedním z rodičů.

Třetím tipem jsou rébusy Barevný kód, které přinášejí explozi barevné zábavy pro děti i dospělé. 100 různých rébusů vám přinese zajímavé výzvy a celé hodiny zábavy. Při použití 18 průhledných destiček s různobarevnými tvary k vytvoření obrázku ze zadání.

Zdroj obrázků: Mindok, Hraj si s námi

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články