NEJ PLYŠOVÉ HRAČKY PRO NAŠE NEJMENŠÍ

Autor: Martina Bartl

Bobbie je náš kamarád, pojď si s Bobbiem hezky hrát! Medvídci z řady Bobbie and friends nejsou jen obyčejní plyšoví medvídci. Jsou to medvídci se schopností zdokonalovat jemnou motoriku, koordinaci a rozvíjet hmatové, sluchové a zrakové vnímání Vašich dětí. Dotkne-li se dítě nosu, Bobbie řekne nos, dotkne-li se ucha, medvídek řekne ucho. Medvídek bude učit Vaše děťátko pojmenovávat všechny části těla formou hraní.                     

Obr.: Bobbie a jeho kamarádi mají na svém těle celkem 15 interaktivních bodů. Zároveň jsou vyrobeni z několika materiálů s rozdílnou strukturou, což u dětí podporuje rozvoj hmatového vnímání.

Medvídek Bobbie má i svou partu kamarádů – Katy a králíček Bobo jsou stejně trpělivými učiteli. Bobbie a jeho přátelé porostou s Vašimi dětmi, které si s nimi užijí spousty zábavy a navíc se naučí mnoho nových věcí.

Medvídek Bobbie, kočička Katy a králíček Bobo jsou ti praví společníci do nepohody. Bobbie a jeho přátelé porostou společně s Vašimi dětmi.

Unikátní koncept Bobbie and friends zahrnuje i další hračky pro nejmenší. Jednou z nich je například textilní prasátko, které sice nechrochtá, ale jsou v něm předměty různých tvarů a lze s nimi hrát dokonce klasické pexeso. Roztomilá textilní pískátka pak jistě rozveselí každé děťátko. Stačí jednoduše zmáčknout a hračka vydá jemný zvuk.

Všechny hračky z řady Bobie and friends se vyznačují vysokou kvalitou užitých materiálů a bezpečností. Výrobky jsou testovány v České státní zkušebně a odpovídají normám a vyhláškám EU. Tyto roztomilé inteligentní hračky jsou vodné pro děti od 3 – 6 měsíců.

Bobbie a jeho přátelé jsou k dostání v různých rozměrech a jsou vyrobeny z kvalitních povrchových materiálů a jemné plyše v krásných barvách.

Více informací na www.bobbieandfriends.cz. Hračky můžete také sehnat v síti hraček Bambule a Sparkys.

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články