LEGO STAR WARS MILLENNIUM FALCON

Autor: Barbara Kotulánová
Štítky:

Lego již dlouhá léta patří mezi nejoblíbenější dětské hračky. Díky jeho neuvěřitelné proměnlivosti a možnostem podporuje dětskou kreativitu a jemné motorické dovednosti, ale také matematiku a dětskou představivost.

Sada Lego Star Wars Millennium Falcon je pak naprostým hitem pro chlapce od 9 let. Potěšit může samozřejmě i fanynky tohoto kultovního filmu, protože nabízí nejen úžasné zpracování všech částí této známe lodi, ale také šest figurek oblíbených postav.

Tato slavná vesmírná loď má odpojitelný kokpit pro dva pasažéry, dvojitý pružinový vystřelovač, satelit, dvojici laserových otočných věží a vstupní otvor s poklopem. Po postavení lodi si děti mohou užívat s postavami jako jsou Rey, Finn, Han Solo, CHewbacca, Tasu Leech a člen gangu Kanjiklub, tedy jim k pořádnému proskoumání vesmíru již nikdo nechybí.

Interiér je snad ještě lepší, než se vůbec dalo doufat. Najdete v něm detailní hyperdrive, tajné přihrádky, úložný prostor na vystřelovací náboje, boxy a dokonce i kabeláž! Samoyřejmostí jsou také zbraně, kdy máte k dispozici několik druhů, které mohou figurky využívat pro svou obranu, nebo úspěšný útok na nepřítele.

Tato stavebnice zaručeně dodá hodiny zábavy pro každé dítě, skvěle vypadá a po jejím složení můžete vesmírnou loď klidně vystavit na obdiv všem. Možná by bylo lepší koupit stavebnice dvě, aby tatínci dětem moc nezáviděli a o jednotlivé dílky se moc nepřetahovali 😊

VĚK: Od 9 let

VÝROBCE: Lego

KDE KOUPIT: například zde

Zde se můžete podívat, jak to vypadá, když stavebnici celou složíte:

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články