VILAC DĚTSKÝ OBCHOD

Autor: Barbara Kotulánová
Štítky:

Modrý dětský obchůdek od francouzské značky Vilac je ten nejlepší dárek pro každého malého průzkumníka. Obchůdek je koncipován tak, že si s ním mohou hrát dlouhé hodiny a pořád bude co objevovat.

Obchod je světle modrý, bude se tedy hodit do každého dětského pokojíčku, má klasický francouzský šarm a spoustu prostoru pro všechny produkty, kasu, ovoce i zeleninu. Součástí jsou tašky, obaly, krabičky, ovoce a zelenina, sulfátové pytle i pokladna. Budete mít tedy k hraní vše, co potřebujete a nemusíte kupovat žádné další propriety.

Kvalitní dřevěné zpracování zaručí, že si děti s kuchyňkou mohou hrát spoustu let. Rozměrově je ideální k umístění na zem a když děti povyrostou, tak stačí kuchyňku umístit na stolek, skříň, nebo poličku a zase si mohou pohodlně hrát.

Kuchyňka Vilac je krásná, na první pohled strašně milá a rádi si s ní budou hrát nejen děti, ale i jejich rodiče. Je na ní tabule, na kterou mohou psát denní nabídku, nebo ceny, hodiny, pomocí kterých se mohou naučit čas a pokladnu, která jim pomůže naučit se počítat.

VĚK: Od 3 let

VÝROBCE: Vilac

KDE KOUPIT: například zde

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články