HRAVÉ PROCVIČENÍ MALÉ NÁSOBILKY

Autor: Martina Bartl

Máte doma dítě školou povinné a čeká ho v nadcházejícím školním roce naučit se malou násobilku? Pokud ano, pak vám náš tip může přijít vhod. Deskové dřevěné počítadlo pro malou násobilku je díky své bytelné konstrukci vhodné pro dítě jakéhokoli temperamentu. Pokud jím hodí do kouta, rám se nerozbije. Jedinou hrozbou je, že nějaké ty kostičky poztrácíte.

Dřevěný rám obsahuje 82 dřevěných kostiček z masivního dřeva. Na kostičkách mají děti napsané příklady z malé násobilky a výsledky k nim. Zároveň sada obsahuje i 4 volná místa pro další zápisy matematických rébusů. Sami pedagogové nám potvrzují, že tato dřevěná hračka je nádherný způsob, jak se děti učí při samotné hře.

Hru na český trh přináší německá firma Legler, která se zaměřuje na výrobu kvalitních dřevěných hraček již od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot, tedy i naše recenzovaná násobilka, mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Barvy jsou pak speciálně vyvinuty tak, aby byli odolné i dětským slinám v případě, že hračku dostane do rukou i mladší dítě.

Krom početních výkonů si děti procvičují i hmatové a smyslové dovednosti.

 

Ohodnoťte článek : 1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články