ZAŽIJTE DOBRODRUŽSTVÍ S KRTEČKEM V ZOO

Autor: Martina Bartl

Oblíbený Krteček přichází s dalším dobrodružstvím. Tentokrát je jím stavebnice Krtek v originálním kufříku, který se po rozložení promění v tematickou hrací podložku s ilustracemi Zdeňka Milera. S Krtečkem děti zažijí spoustu zábavy a zároveň budou rozvíjet svou tvořivost, fantazii a jemnou motoriku.

Každá sada stavebnice je plná kostek. Větší stavebnice obsahují kromě Krtečka i nejoblíbenější zvířátka z pohádky Krtek v ZOO. V každé sadě jsou samolepky s ilustracemi Zdeňka Milera, kterými si děti mohou kostky ozdobit samy podle sebe a vznikne tak zcela jedinečná kombinace jednotlivých stavebních dílků. Další rozměr hře dodává i kufřík, který je rozložitelný na hrací podložku

Samozřejmostí je kvalitní provedení kostek i figurek, které zajišťuje dokonalou kompatibilitu s ostatními stavebnicemi podobného tipu na trhu.

Hračka byla oceněna na letošním veletrhu hraček For Toys v projektu Nejlepší novinka roku 2014. V kategorii Kreativní a stavební sety stavebnice zvítězila a získala tak označení popularity od široké veřejnosti i odborné poroty.

Ohodnoťte článek : 1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články