VYŠLÁPNI SI S RODINOU KRÁSNOU LIPSKOU KRAJINOU!

Autor: Redakce

Do začátku školního roku už nám zbývají jen dva týdny. A protože s počasím se nám to taky za chvilku začne lámat k podzimu, je třeba využít každý volný slunečný den. A pokud nemáte ještě tip na tuto sobotu, pak tu jeden takový pro vás máme. Zveme vás na Vysočinu, tentokrát na Havlíčkobrodsko. Pěšky i na kole se můžete již tuto sobotu 17. srpna vydat na trasy již XII. ročníku „Lipského putování“. Pro všechny milovníky pochodů i cykloturistiky jsou v krásném okolí obce připraveny pěší trasy (4km, 12km a 18km) a cyklotrasy (12km, 25km, 35km a 65km).

Nejkratší trasa je určena hlavně rodičům s dětmi. Děti zde budou plnit různé úkoly a mohou ji celou zdolat na kole. A pokud nemáte doma už zkušeného cyklistu a vaše dítko se ještě vozí v kočárku, pak i tato trasa je určena pro vás. Musíte ale počítat s tím, že bude trošku hrbolato-kopcovitá a více méně se na ní i zapotíte.

Start pro všechny, bez ohledu jakou trasu si vyberete, je od 8:00 do 11:00 na zahradě Pohostinství na Růžku v Lípě, kde pro vás bude připraveno i občerstvení. Těšit se můžete na palačinky, které většina dětí, až na to moje, přímo miluje. Na své si přijdou také milovníci masa – krom sladkého si budete moci vybírat i z klobás, guláše…A nebude chybět ani zmrzlina či studené pivo. Na to samé místo pak dorazíte i v rámci cíle. A pokud budou mít děti po zdolání celé trasy ještě sílu, můžete je „vypustit“ na trampolínu nebo skákací hrad. Večerní program bude pokračovat na parketu u místní hospůdky taneční zábavou.

A protože na správném výletě nesmí chybět zdravá svačinka, tak tu pro vás máme tip i na tu. U nás vítězí sušenky Emco a i tentokrát je přibalíme na cestu. Skvěle chutnají, navíc obsahují spoustu ovesných vloček, které jsou zdrojem vlákniny. Ta vás zasytí a posilní. Ovesné sušenky Emco jsou proto ideálním společníkem na všechny vaše cesty.

Více informací o pochodech se dozvíte na webových stránkách Klubu českých turistů.

Zajímavé tipy na víkendové výlety vám také každý pátek přináší Frekvence 1.

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články