VYHRAJTE VSTUPENKY NA VYŠEHRÁTSKÉ DIVADLO

Autor: Martina Bartl

Říká se, že kdo si hraje nezlobí. A my si hrajeme moc rádi. A jako správný partner letošního ročníku VyšeHrátek vám přinášíme soutěž o 2 vstupenky na loutkovou pohádku Král Karel – král ze zlaté kolébky, kterou pro děti nastudovalo Divadlo Toy Machine.

Pohádka je určená pro děti od 3 let věku, trvá 45 minut bez přestávky a děti se v ní dozvědí něco o životě a době krále Karla IV.

Jednou za tisíc let se vody Vltavy rozevřou jako květ růže a vydají z hlubin dávný poklad. Zlatou kolébku, v níž směl být odchován jen ten, kdo přinese naší zemi mír a štěstí. Nyní se narodil malý Václav budoucí král Karel.

Už jsme vás dostatečně na pohádku a VyšeHrátky nalákali? Pokud ano, tak stačí správně zodpovědět naši soutěžní otázku a na VyšeHrátky se můžete s námi vydat.

Soutěžní otázka: Napište nám pod soutěžní text na webu místo, kde se divadelní pohádka „Král Karel – král ze zlaté kolébky“ v pátek 8.9.2017 od 15:15 na VyšeHrátkách hraje. Nápovědu hledejte zde.

Soutěžíme do neděle 1.9.2017 včetně. V pondělí ze správných odpovědí vybereme jednoho či jednu z vás, kteří se mohou spolu s dětmi těšit na pohádku o králi Karlovi IV.

Ohodnoťte článek : 1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články