VYHRAJTE SADU HRAČEK PRO ŠKOLÁKY

Autor: Martina Bartl
Štítky:

Škola je tu coby dup a tak jsme pro vás spolu s e-shopem pro zvídavé děti Mamiee.cz připravili soutěž o balíček zajímavých hraček, které se školákům určitě budou hodit.

První z nich je desková hra, která děti hravě naučí jednoduchou matematiku a jmenuje se LOTO – JEDNODUCHÁ MATEMATIKA. A s čím hra Loto – jednoduchá matematika pomáhá? Rozšiřuje vizuální paměť a rozvíjí jemnou motoriku, pomáhá zvládnout jednoduché počty a početní operace, děti si procvičí logické myšlení. Hra samotná je určena pro děti od 5 let věku.

A protože každý správný předškolák a malý školák se určitě těší na to, až si přečte svoji první knížku, pak tu na procvičení abecedy máme další z výher a to MAGNETICKÁ PÍSMENA – VELKÁ.

Celá sada výher je doplněna malým sešitkem velikosti A5, kam si děti mohou zapisovat třeba své pokroky v počítání či čtení.

A co musíte udělat proto, abyste toto vše od e-shopu MAMIEE získali? Stačí, když naši soutěž nasdílíte na svém Facebooku a odpovíte správně na soutěžní otázku: Napište nám pod tento článek, jak se jmenuje nová značka, kterou e-shop Mamiee přivádí na český trh. A to vše do 4.9.2017 včetně. Následující den vybereme jednoho či jednu z vás, které užitečné výhry od MAMIEE zašleme.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

Ohodnoťte článek : 1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků
Loading...

7 komentářů: “VYHRAJTE SADU HRAČEK PRO ŠKOLÁKY”

 1. Šarka Morávková napsal:

  EeBoo

 2. Eva frouzová napsal:

  EeBoo

 3. Jana Kocmanová napsal:

  EeBoo

 4. Hana Proftová napsal:

  EeBoo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články