OBJEVTE S DĚTMI TAJE JEDNOHO Z PRAŽSKÝCH TUNELŮ

Autor: Martina Bartl

Většina lidí při vyslovení „Tunel Blanka“ nemá zrovna příjemné reakce. Nicméně my v Hraj si s námi jsme objevili, že díky této monstrózní stavbě vzniklo krásné relaxační místo s obrovským dětským hřištěm.

Park Maxe van der Stoela. Dominantou je bezesporu vodní svět. Děti si s ním vyhrály i před jeho napuštěním. Romantickým koutem je pak místní jezírko se stromovou alejí. Kromě zmíněných vodních radovánek se děti mohou vyřádit na lanové pyramidě, nezvyklých houpačkách všeho druhu či dřevěných prolézačkách. Všude je mnoho zábavy i přírodního charakteru (krmení kachen či zdolávání kamenů všech možných velikostí).  S tímto dětským hřištěm rozhodně doporučujeme spojit procházku v přilehlém parku či přejít do tajemného Nového Světa anebo se vydat ke Strahovskému klášteru a třeba dále na Petřín.

Jak se sem dostat: Autem (parkování možné v ulici Myslbekova nebo v přilehlých uličkách), Tramvaj č. 25 stanice Hládkov, Tramvaj č. 1, 18, 25 a Autobus číslo 108, 143, 149, 180, 184 do stanice Vozovna Střešovice.

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články