SMARTGAMES: SKVĚLÁ VOLBA PRO MILOVNÍKY RÉBUSŮ

Autor: Helena Vacková
Štítky:

Pátráte po nějaké deskové hře (nejen) pro děti, se kterou si vaše ratolest vystačí sama? Zvolte některou z řady SmartGames.

Co jsou SmartGames? Stručně řečeno – výzva. Výzva pro všechny, které baví logické hry, výzva pro ty, kteří milují hlavolamy. A to platí jak pro děti, tak i dospělé.

Celá řada prestižních cen

SmartGames – inteligentní hry – jdou v poslední době podle prodejců hraček opravdu na dračku. Není se co divit, vždyť získaly řadu prestižních cen v oboru her a hraček po celém světě!

SmartGames jsou určené pro jednoho hráče. Takže pokud si vaše dítko rádo „láme hlavu“ nad zapeklitými úkoly, vystačí si u hry samo. Protivníka nepotřebuje. I když…

Jak jsem měla možnost některé hry vyzkoušet, vsadím se, že SmartGames nenechají chladnými ani vás, rodiče. Zpočátku jen nakouknete svému dítku přes rameno, po chvilce za jeho zády letmo začnete přemýšlet nad výsledkem a nakonec se k potomkovi posadíte a v duchu budete jednotlivé úkoly zapáleně řešit s ním…

Pravidla jsou jednoduchá

Pravidla SmartGames netřeba dlouho studovat, jsou vysvětlena ve třech jednoduchých bodech. Vždy jde o jedno: přijít na kloub hlavolamu či rébusu.

Součástí každé hry je knížečka se zakreslenými úkoly. Ty jsou rozděleny do několika úrovní obtížnosti – v každé je několik variant úloh, přičemž vždy se začíná od těch nejjednodušších.

I když publikace hráči nabízí také správná řešení, není nad to pořádně provětrat mozkové závity, nepropadnout beznaději a k výsledku se dopátrat bez pomoci. Za ten skvělý pocit to určitě stojí!

Hry s příběhem

Her v řadě SmartGames je hned několik. Na trhu jsou varianty už pro prcky tříleté, zkrátka nepřijdou ani děti starší.

Hry, které zakoupíte buď v plastu, nebo ze dřeva, zaujmou nejen zajímavými herními mechanismy a kvalitním provedením, ale také působivým grafickým zpracováním. A všechny mají svůj vlastní příběh a téma.

Tak třeba se ocitnete v tajuplném lese, ve kterém můžete narazit na jednorožce či čarodějnici, hlavně ale musíte najít kouzelnou cestu ven. Jiná hra vás zase zavede do strašidelného domu plného duchů, které máte za úkol pochytat. Nebo navštívíte safari, severní pól, budete zachraňovat pasažéry z legendárního Titaniku, zažijete policejní honičku se zlodějem či bude vaše tělo bojovat se zákeřným virem.

Hodiny zábavy

Variant je prostě mnoho. Stačí si jen vybrat. A věřím, že nebudete litovat. Nejenže hra vašim dětem (i vám) přinese hodiny zábavy, navíc prckům rozvíjí inteligenci, logické myšlení, prostorovou představivost a v neposlední řadě je učí koncentrovat se.

VÝROBCE : MINDOK

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články