SLOŽTE SI S DĚTMI SVOJI MOZAIKU

Autor: Martina Bartl

Pokud hledáte tip na hračku v kombinaci s možností vzdělávání dětí, pak máme tip na stavebnici mozaikového typu MOSAIC MAXI, která je vhodnou pomůckou pro všechny předškoláky.

 

Děti předškolního věku si procvičí nejen svoji motoriku, ale naučí se ABECEDU (MOSAIC MAXI/3) nebo základy POČÍTÁNÍ (MOSAIC MAXI/2). Všechny stavebnice Mosaic MAXI jsou vzájemně kompatibilní – rozšiřovat je tedy můžete neustále o další a další nové dílky.

Ve stavebnici Mosaic Maxi / 1 najdete 60 dílků v 6 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá, bílá a černá) pro stavbu různých obrazců podle přiloženého návodu či fantazie…. Stavebnice je určena pro děti od 3 let

Stavebnice Počty – Mosaic Maxi/2 obsahuje 110 dílků v 5 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá a bílá ) a je určená nejmladším pro seznámení se s čísly a jednoduchými početními úkony, které zvládnou děti od 4 let věku.

Ve stavebnici Abeceda – Mosaic Maxi /3 najdete 110 dílků v 5 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá a bílá) a je určena nejmladším dětem pro seznámením se s abecedou a skládání slov.

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články