PO ČEM DĚTI SKUTEČNĚ TOUŽÍ?

Autor: Redakce

Touto otázkou se ve Hřiště Piccolino zabývají neustále. Možná bychom si ale měli položit tuto otázku trošku jinak. Co je dobré pro rozvoj dítěte a současně po tom děti touží?

Náš hlavní tip na skvělý dárek pro děti je dětské hřiště z cedrového dřeva.

Nákup dětského hřiště je ale věc, kterou obvykle absolvujeme jen jednou za život. Rodiče si tak nejčastěji plní své dětské sny, prarodiče si zajišťují pozornost vnoučat a možnost se s nimi častěji a déle vidět a jasný vítěz této soutěže jsou děti, které tak nakonec získají svůj soukromý prostor na zahradě, předpokládající dostatečné bezpečí, rozvíjející fantazii dětí, vytvářející podmínky pro rozvoj motoriky, společenského cítění i zdravého sebevědomí v souvislosti se zdoláváním stále náročnějších překážek.

Kvalitní hřiště je ale i designovým prvkem, která na poměrně dlouhou dobu ovlivní vzhled zahrady.

Nabídka na trhu je skutečně široká, od jednoduchých a prostorově nenáročných houpačkových modulů z modřínu, nebo smrku, přes jednoduché herní věže, které můžete postupně rozšiřovat a přizpůsobovat, až po designově jedinečná hřiště z cedrového dřeva nejrůznějších výrobců ze zámoří.

A právě dovážená hřiště z cedrového dřeva mají nepřekonatelný design. Cedrové dřevo je mnohem méně náročné na údržbu a voní. Hřiště jsou nejčastěji plně vybavena hracími prvky, jako jsou houpačky, skluzavky, tobogany, vlajky, hrací moduly, atd. v kvalitě, která významně převyšuje běžný evropský standard pro soukromý sektor.

Ale, co je nejdůležitější – děti je milují pro jejich velikost, komplexnost a vybavení.

Hřiště ze zámoří si obvykle nemůžete stavět, jako je tomu u modulárního systému evropských výrobců. Hřiště je obvykle dováženo v jedné specifikaci, která ovšem zahrnuje všechno běžné vybavení.

Investice do nového hřiště v unikátní kvalitě i designu přinese nejen spoustu zábavy dětem a jejich kamarádům, ale současně poskytne dětem jejich vlastní bezpečný prostor, vytvoří podmínky pro rozvoj jejich motoriky, smyslu pro hru, fantazii a vynalézavost.

Pokud se o dětských hřištích (včetně těch z cedrového dřeva) chcete dozvědět více, navštivte web, nebo se prostě přijeďte se i s dětmi podívat na showroom Hřiště Piccolino v Praze na Kutnohorské ulici, kde je vystaveno celkem 30 produktů z Evropy i z celého světa.

 

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články