PANENKA EMILKA PRO MALÉ HOLČIČKY

Autor: Barbara Kotulánová
Štítky:

Značka Lamaze je pro většinu rodičů synonymem kvalitních hraček pro nejmenší děti, všechny jsou krásně barevné, měkounké a výběr mají opravdu veliký.

Panenka Emilka je ideální volbou pro malou holčičku a jistě se brzy stane její nejlepší kamarádkou a vlastně bude asi první panenkou vůbec! Díky několika barevným kombinacím si můžete vybrat, zda chcete panenku růžovou, nebo žlutou, ale rozdíly jsem viděla pouze v kamenných obchodech, v internetových obchodech má panenka na fotce vždy žluté šaty.

Každopádně základní barva šatů je doplněna o další barvy, šaty jsou tak krásně pestrobarevné, kombinace různých materiálů je ideální pro malé dětské ručičky, které je mohou objímat a zkoumat rozlišné povrchy. Šaty zajímavě a příjemně šustí, to stimuluje zase zvukové vjemy miminka.

Emilčiny punčocháče a botičky jsou také vyrobeny z různých typů materiálů a stimulují hmatové receptory i zrakové orgány. Panenka má na krku pověšené chrastítko místo náhrdelníku, to pomáhá rozvíjet sluch a motorické dovednosti. Její očí zase upoutávají dětskou pozornost a podporují rozvoj koncentrace.

Celá hračka se dá snadno prát v pračce, miminko jí tedy může ocucávat a prozkoumávat podle libosti, vy vždy snadno zajistíte, že je krásně čistá. Emilka má na ruce připevněné kroužky, díky kterým se malým holčičkám dobře ponese, ale také může sloužit jako pomocník při prvních krůčcích, kdy se jí holčička může držet jakoby za ruku a druhou stanu drží rodiče.

Zatímco každé malé miminko se s hračkou zabaví na dlouhou dobu, rodiče určitě ocení na hlavičce umístěný kroužek, díky kterému se dá pohodlně připevnit ke kočárku, autosedačce, nebo k postýlce, a tak vaše děťátko pořád doprovázet. Navíc má velikost tak akorát, aby se pohodlně vešla do tašky a nezabrala spoustu místa.

Emilka v sobě kombinuje vzdělávací hodnotu, učí miminko sociálním dovednostem, emocionálnímu vývoji a zároveň rozvíjí jemné motorické dovednosti.

VĚK: Pro nejmenší

VÝROBCE: Lamaze

KDE KOUPIT: například zde

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články