5 Nej Lego sad pro kluky

Autor: Barbara Kotulánová

Lego je oblíbená hračka pro všechny věkové kategorie, ale občas je težké prokousat se nabídkou k opravdu oblíbeným kouskům. Přinášíme žebříček nejoblíbenějších Lego stavebnic pro chlapce a určitě si z nich nějakou vyberete.

Lego Minecraft 21114 Farma

Sada Farma je určená pro věkovou kategorii 8+. Všichni fanoušci hry Minecraft jistě ocení i tuto offline verzi, která se skládá z 262 dílků a přináší hodiny a hodiny zábavy. Vzhledem k tomu, že zrovna část farmaření je ve hře tou neutrální částí bez jakékoliv agrese, je toto dobré podporovat i během dalšího hraní. Děti si se sadou krásně vyhrají, protože je velice variabilní a mohou ji skládat různými způsoby, pěstovat mrkev kde se jim zachce a Steva přemisťovat podle aktuální nálady a potřeby 🙂

 

Lego City Police 60044 Mobilní policejní stanice

Určeno pro děti od 5 let, ale u prvního smontování by to chtělo přítomnost rodičů. Návod je super snadný, krásně ilustrovaný, a díky tomu se vše i dobře skládá. Navíc pak opravdu díky své variabilitě rozvíjí dětskou představivot. Při hře mohou děti převážet vězně v jeho vlastní cele, komunikovat se základnou, dát si šálek kávy a přitom plánovat své další zátahy na kriminálníky. U Lega opravdu platí, že čím větší sada, tím se děti déle zabaví.

 

Lego Architecture 21006 Bílý Dům

Pro male architekty od 12 let, kteří se zajímají o historii a rádi skládají něco zajímavého. Tato celosvětově známá a impozantní budova je pro ně další výzvou. Úžasné zpracování s detaily a snadný návod, to jsou jen dva důvody, proč si sadu pořídit. V průběhu stavby se díky návodu děti také něco naučí jak o budově samotné, tak i o historii Spojených států. Vzhledem k tomu, že se jedná skutečně o model budovy, tak hra s ním je následně omezená, doporučujeme proto fandům, kteří budou mít radost, že model složili a následně si ho vystaví. Celá stavba je relativně malá, tedy dobře skladná, ale detaily jsou skutečně dechberoucí.

 

Lego Creator 31010 Domek na stromě 3v1

Pro děti od 7 let je tento krásný domek na stromě ze sady Creator. Na webu Legenio mají popis, který tuto super sadu celou krásně přiblíží: Vytvoř si svou vlastní skrýš v koruně stromu se sadou LEGO® Creator 3 v 1 Domek na stromě! Otevři tajný poklop a vyšplhej po skládacím žebříku na strom. Vše potřebné si nahoru vytáhni pomocí kladky v šedém kbelíku. Vytáhni nahoru červený kbelík naplněný vodou, který ti pomůže odehnat nezvané hosty. Tento detailně propracovaný domek na hraní obsahuje žlutý vozík na přepravu všech tvých nezbytností do stromové skrýše, dutý strom, kde si můžeš uložit svou tajnou mapu pokladu, a psa. Sundej střechu a pohodlně se dostaneš do úložného prostoru a vezmeš si spací pytel, nebo odstraň celý domek na stromě. Pomocí přiložených návodů lze přestavět na roztomilou chatku na břehu jezera s molem a pecí na pizzu nebo na patrovou stodolu se zahradou a kolečkem. Obsahuje minifigurku dítěte.

Proč se líbí nám: celá sada je zase plně variabilní a fantazii se meze nekladou, vše můžete snadno složit a přeskládat podle toho, na jakou stavbu máte zrovna náladu a pak si s ní hodiny a hodiny hrát.

 

Lego Ideas 21302 Teorie velkého třesku

Sada, která je určena pro děti od 12 let, ale spíš by zde mělo být, že je pro dospělé. Jako velcí fandové Teorie velkého třesku si myslíme, že je to super dárek pro každého fanouška. A hlavně, když tatínci vidí, jak děti pořád dostávají Lego sady, které jim nechtějí půjčit, tak proč jim nepořídit vlastní?? Ta obsahuje nejen tolik známý obývák, ale take veškeré figurky, takže se můžete bavit třeba tím, že tatínkovi vždy, když odejde do práce, přesadíte Sheldona Coopera z jeho oblíbeného místa někam úplně jinam 🙂

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články