Nej hračky pro ročního chlapečka

Autor: Barbara Kotulánová

První narozeniny se blíží a vy si nevíte rady, jakou hračku svému malému průzkumníkovi koupit? Pak se nechte inspirovat dárky, které jsme pro vás vybrali a otestovali. Jsou to hračky, které zabaví i roční dítě, navíc s ním porostou a budou ho bavit třeba další dva roky.

Vtech chodítko – uč se a poznávej

Chodítko Uč se a poznávej nabízí dvě různé výukové faze, v první se chlapci učí jednoduchá slovíčka a v tom druhém se klade důraz na zábavu a hudbu. Součástí chodítka je spousta hraček podporující rozvoj jemné motoriky a hudebního cítění. Navíc dítěti dodá stabilitu a jistotu u prvních krůčků. Má pevnou a dobře tvarovanou rukojeť a možnost zabrždění koleček pro větší bezpečnost vašeho malého rošťáka. Rozhodně je to hračka, kterou můžeme vřele doporučit – když jsou kluci malí, mohou u chodítka sedět a třeba telefonovat, nebo jej pouze prozkoumávat. V chodící fázi jim pak bude oporou a i později bude sloužit jako zábavná hračka.

 

 

Megabloks First Builders – pracovna malého stavitele

Stavebnice Megabloks First Builders je určena pro děti od 1 roku a její kostky jsou navrženy tak, aby dobře padly do každých malých ručiček. Pokud si přejete menší dárek, doporučujeme koupit pytel kostek pro chlapce, ale tento stůl vás stejně určitě nemine. Dává malým průzkumníkům možnost stát a stavět podle své fantazie a potřeb, hlavně na celé dílo ze všech stran pohodlně dosáhnou a nic se neválí po zemi. Stolek se hlavně jednoduše složí a obsahuje i box na kostičky, můžete si ho tak pohodlně brát i na návštěvu k prarodičům, kde si s ním jistě bude hrát celá rodina.

 

IKEA vlaková souprava

Za zlomek ceny drahých vlakových souprav si můžete v IKEA pořídit parádní magnetický vláček a koleje v této základní sestavě. Každý malý chlapec bude z vláčků nadšený, celá souprava se snadno rozpojuje a zapojuje díky něžným magnetům a po kolejnici se velice snadno jezdí. Až bude chlapeček větší, můžete mu přikoupit vice kolejí, tunelů i vlaků a celou dráhu různě skládat podle fantazie a velikosti pokoje. S vlakovou dráhou si hlavně rádi pohrají i tatínci, a to je vždy vítáno 🙂

 

Bricolo chodítko – moje první auto s nářadím

Jedná se o skvěle propracované dřevěné chodítko pro malé chlapce. V autě mohou převážet přiložené nářadí, nebo různé jiné hračky, a tak se aktivně učit chodit. Když troche povyrostou, mohou začít nářadí aktivně využívat, a tím si zlepšovat své motorické dovednosti. Autíčko navíc obsahuje i magnetickou desku pro ukládání nářadí a je vybarveno veselými barvami, které potěší každého kluka. Je to skvělá hračka, která jistě dlouho vydrží a budou si s ní hrát i několik let.

 

Fisher Price učíme se říkanky

Učte a smějte se společně s vaším dítětem a mluvící knížkou! Hračka v podobě knihy je plná oblíbených písniček a jednoduchých říkanek. Po otočení stránky knížka začne zpívat nebo povídat říkanku, záleží na tom, na kterou kapitolu jste zrovna nalistovali. Ale to zdaleka není všechno! Knihu totiž drží kamarádský knihomol! Ten má na sobě 3 barevná svítící tlačítka. První značí čísla, druhé písmena a poslední tvary. Po jejich zmáčknutí knížka začne vaše děti učit první slova! Snadné otáčení stránek pomáhá rozvíjet jemnou motoriku dítěte. Hračka je výborná i na cesty, díky rukojeti se totiž velmi snadno přenáší. Zpívejte, rýmujte, učte se a hlavně se dobře bavte!

 

 

 

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články