Nej hračky pro roční holčičku

Autor: Barbara Kotulánová

Vybrat vhodné dárky k prvním narozeninám je někdy o nervy. Malé děti už prozkoumávají svět okolo sebe, ale ještě si s ničím nevydrží hrát. Ideální jsou hračky, které jim pomohou v prozkoumávání a rozvíjení dovedností, jako je chůze, mluvení, atd. Připravili jsme pro vás seznam hraček, které jsou ideálním dárkem pro roční holčičky.

Fischer-Price Pejskův stoleček Smart Stages

Malé holčičky jsou veliké průzkumnice a tento stolek je k prozkoumávání přímo ideální. V nabídce má přes 120 písniček, melodií a frází. Těmi rozvíjí dětský slovník, ať už jde o zvířátka ze zoo, farmu, nebo o tvary. Stoleček se dá navíc nastavit podle znalostí vaší holčičky. Pokud teprve začíná mluvit, tak se nastaví první úroveň s jednoduchými slovíčky. Pro pokročilé je úroveň druhá, která nabízí další rozvoj skrz povzbuzování a jednoduché otázky a pokyny. V poslední úrovni stoleček podporuje samostatnou hru a představivost. Každá malá holčička si ho určitě zamiluje a stráví s ním hodně hracího času.

 

Vtech chodítko růžové

Růžové chodítko take nabízí dvě různé výukové faze, v první se holčičky učí jednoduchá slovíčka a v tom druhém se klade důraz na zábavu a hudbu. Součástí chodítka je spousta hraček podporující rozvoj jemné motoriky a hudebního cítění. Navíc dítěti dodá stabilitu a jistotu u prvních krůčků. Má pevnou a dobře tvarovanou rukojeť a možnost zabrždění koleček pro větší bezpečnost vaší malé princezny. Rozhodně je to take hračka, kterou můžeme vřele doporučit, když jsou holčičky malé, mohou u chodítka sedět a třeba telefonovat, nebo jej pouze prozkoumávat. V chodící fázi jim pak bude oporou a i později bude sloužit jako zábavná hračka.

 

Munchkin vodní kalíšky s přísavkami

Značka Munchkin u nás není příliš známá, což je ale veliká škoda, protože jejich hračky a pomůcky pro male děti jsou skutečně skvělé. Například tato hračka do vody nabízí vedle tradiční hry s kalíšky ještě něco navíc. Nejen, že mají kalíšky veselé barvy a obličeje, ale navíc obsahují přísavky, díky kterým je sandno umístíte na kachličky, nebo na vanu a můžete si s nimi opravdu užít spoustu zábavy a ještě holčičky naučit něco o vodě jako takové.

 

Vtech růžové mluvící auto

Autíčko je krásné a pro holčičky velice zábavné. Tvarované dílky se hází do správných okének, tím se učí jemnou motoriku a tvary. Součástí autíčka je také klavír a veselé melodie, zábavné věty, nebo písničky. Autíčko také obsahuje dvě varianty hry, které se liší svou složitostí. Rytmy hudby se mění v závislosti vykonávané aktitivy, světla auta blikají při správné odpovědi a štěňátko se kolébá, když se s autem jede. Navíc, už jen kombinace autíčka, štěňátka a růžové barvy bude pro holčičku atraktivní, když k tomu přidáte i naučný element, je to perfektní dárek.

 

Animal links

Animal links jsou zábavné díly ve tvaru zvířátek, které jsou ideální pro male dětské ručičky. Dílky se spojují do různých obrazců, řetězů a koleček, mohou se kousat a různě prozkoumávat. Jsou vlastně takovou formou první stavebnice ideální pro všechny holčičky od jednoho roku.

 

 

 

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články