Nej hračky pro holky

Autor: Barbara Kotulánová

Výběr hraček pro holčičky je velice široký, ale právě díky tomu není vždy snadné vybrat ten správný dárek. Zde najdete pár tipů, které jsou populární ve všech věkových kategoriích:

PEJSEK FLOPPY

Pejsek Floppy je kouzelná hračka pro děti of 2 let. Stačí ho chytit za vodítko a jít s ním na procházku, pejsek za vámi rád půjde a bude u toho legračně poskakovat. Navíc není na baterky, což je velikou výhodou a tlapky jsou určené pro jakýkoliv venkovní povrch. Ideální řešení pro holčičky, které mají rády zvířátka a přejí si mít vlastní.

 

BABY BORN

Již klasickým oblíbeným dárkem jsou miminka Baby Born. Jeou to panenky s realistickými funkcemi, které simulují skutečné miminko. Na trhu je naleznete v mnoha podobách jako je holčička, chlapeček, nebo první miminko pro hodně male holčičky. Velikým bonusem je celá řada oblečků a doplňků, které se dají dokoupit. Svoje miminko si každá holčička může vybavit kočárkem, golfkami, sedačkou na kolo a dalšími realistickými doplňky.

 

LITTLE TIKES AUTÍČKO COZY COUPE

Růžové šlapací autíčko Cozy Coupe je skvělý dárek pro každou holčičku of 18 měsíců. Pro malou holčičku se dá na dno vložit podložka, která zabraňuje šlapání a autíčko se může tlačit. Pro větší holčiku se podložka vyndá a autíčko funguje jako šlapací kolo. Dveře se otvírají, autíčko má úložný proctor a je vyrobeno z odolného plasu.

 

ION KARAOKE PARTY

Ideální dárek pro male zpěvačky! Přehrává CD a Karaoke disky a do mikrofonu se skěle zpívá. Každá holčička bude mít radost, že může vystupovat před svou rodinou a přáteli s tímto přenosným Karaoke přehrávačem.

 

AKTIVNÍ MAGNETICKÁ TABULE

Dětská magnetická tabule, která je vhodná pro předškoláky I děti prvního stupně, ale můžete ji použít i pro menší děti. Tabule pomáhá s matematikou, čtením, kreslením, nebo poznáváním hodin. Je magnetická, takže si na ni holčičky mohou vystavit I svá umělecká díla a mít je tak stale na očích.

PEXI EVOLUCE

Společenská hra Evoluce O původu druhů je určena pro dívky of 12 let. Každý hráč na začátku hry vlastní živočicha, jehož jedinou dosavadní vlastností je existence. Úkolem hráče je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj schopnosti významné pro jeho přežití v různých podmínkách prostředí a zároveň pro boj o potravu. Podle prostředí, v němž zvíře žije, se stane buď hbitým predátorem nebo obrovským plovoucím monstrem. Při hře se procvičuje logické myšlení a díky získaným informacím při hře se procvičuje teorie evoluce a přirozený výběr.

 

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články