IDEÁLNÍ HRAČKA PRO MALÉ KLUKY

Autor: Barbara Kotulánová
Štítky:

Djeco je francouzská rodinná firma, kterou založila novopečená maminka v roce 1954. V té době to bylo statečné rozhodnutí, protože málokterá žena měla dost odvahy na to, aby rozjela vlastní podnikání. To vše udělala pro svého syna, protože měla pocit, že na trhu chybí hračky, které by dostatečně rozvíjely jeho kreativitu. Společnost teď řídí právě ten syn, který zdatně pokračuje ve stopách své maminky a hračky Djeco už najdete ve více než 60 zemích světa.

Už jen ten příběh stojí za to kreativní francouzské hračky prozkoumat. Puzzle Duo – Pohyblivá auta je kreativní puzzle pro děti od 2 let. Obsahuje šest různých aut, které se skládají ze dvou kusů puzzle. Pro dvouleté dítě dostatečně snadné, navíc úchvatně barevné. Obrovským bonusem a inovací, kterou jsem ještě jinde neviděla, jsou pohyblivé části puzzle. Díky nim můžete pohybovat lžící bagru, zvedat náklad jeřábem, nebo rozhýbat kouli u demoličního auta.

Puzzle tak slouží nejen k rozvoji logického myšlení a jemné motoriky, ale poslouží také jako hračka. Je to tedy ideální pomocník například na cesty, nebo na návštěvy, kdy chcete dítě zabavit, ale nechcete s sebou nosit velkou tašku hraček. Znovu se vrátím k tomu, jak jsou jednotlivá auta krásně barevná, zpracování je úžasné, a dokonce i krabička, ve které puzzle koupíte, je skvělá. Barevná a s ouškem na jednoduché přenášení.

VĚK: Of 2 let

VÝROBCE: Djeco

KDE KOUPIT: například zde

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články