DOSTAŇTE SVŮJ MOZEK DO FORMY

Autor: Martina Bartl
Štítky:

Zábavná a poutavá hra s pedagogicky vysokou hodnotou pro lidi všech věkových kategorií ( s výjimkou malých dětí do 3 let). U dětí stejně jako u dospělých je mozek stimulován různými způsoby a tímto je podporován ve svém vývoji. Díky velkému množství čím dále tím náročnějších úkolů a ještě mnohem vyššímu počtu variací her zůstane hra vždy výzvou, která znovu a znovu upoutá děti a dokonce i lidi ve vysokém věku.

Metodická struktura

Hry mají různé stupně obtížnosti. Krok po kroku můžete hrát úkoly s vyšším a vyšším.

Společné hraní rodičů s dětmi

Obzvláště u malých dětí může být pomoc rodiče nutná a smysluplná. V tomto případě rodiče zvolí úkol a nachystají dětem předlohu úkolu, který pak děti řeší. U řešenÍ by měli mít děti možnosti postupovat co nejvíce samostatně a dostat radu a pomoc od rodičů pouze v případě, kdy je to opravdu nutné. Při pravidelném hraní jsou stimulovány procesy myšlení a mozek je podporován ve svém vývoji. Děti budou tak postupně rychleji zvládat čím dál tím těžší úkoly.

Zaznamenání řešení

Řešení úkolů můžete zaznamenat pomocí barevných per nebo fixů a můžete je zaznačit přímo do přiloženého herního manuálu. Pro dlouhodobou zábavu, různá řešení ke stejnému úkolu nebo více hráčů v rodině doporučujeme předtím vytvořit fotokopii potřebných stran manuálu a používat ji k zaznamenání různých řešení.

Kde se dozvíte další informace a hru koupíte?

LEU Brain Stimulátor můžete objednávat a veškeré dotazy vám zodpoví na:

www.leubrainstimulator.com

Zdroj obrázků: SmartGames, Hrajsisnami.cz
Ohodnoťte článek : 1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články