BLÍŽÍ SE DĚTSKÝ DEN, A TAK SE ZAMÝŠLÍME: PO ČEM DĚTI SKUTEČNĚ TOUŽÍ?

Autor: Redakce

Touto otázkou se my ve společnosti Hřiště Piccolino zabýváme neustále. Možná bychom si ji ale měli položit trošku jinak: Po čem děti touží a co je současně dobré pro jejich rozvoj?

Náš hlavní tip na skvělý dárek pro děti je dětské hřiště z cedrového dřeva. Jsme na českém trhu jediný dovozce, který nabízí vysoce kvalitní, a navíc plně vybavená dětská hřiště z voňavého cedrového dřeva. Takový dárek ke dni dětí přinese nejen spoustu zábavy, ale hlavně rozvíjí dětské pohybové schopnosti i fantazii a díky svému unikátnímu vizuálnímu provedení jsou hřiště navíc ozdobou vaší zahrady.

To je ale drahé, ne?

Ta nejmenší hřiště se dají pořídit už v ceně od 11 790 Kč, ale prodáváme i hřiště skutečně gigantických rozměrů v ceně třeba kolem 190 000 Kč. Na takovém hřišti se dokáže úžasně zabavit i početná návštěva kamarádů vašich dětí.

Samozřejmostí je, že si naši zákazníci mohou objednat i odbornou montáž, kterou realizujeme po celé České republice a často i v zahraničí. Většinu produktů máme skladem a mnoho z nich si lze prohlédnout a s dětmi i vyzkoušet v našem showroomu v Praze v Kutnohorské ulici.

Zákazníkům jsme k dispozici na zákaznické lince 7 dnů v týdnu.

Kromě dětských hřišť, dětských domečků ze dřeva i plastu a spousty skluzavek i houpaček naleznete v našem showroomu v Kutnohorské ulici v Praze i spoustu dalšího vybavení pro zábavu dětí na čerstvém vzduchu.

 

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články