5 Nej hraček na léto

Autor: Barbara Kotulánová

Letní počasí úplně křičí, abychom šli s děmi ven, ale někdy je i celý letní den venku příliš dlouhý, když už nevíme, co s dětmi podniknout. Přinášíme pár tipů na hračky, které na dlouhé hodiny zabaví každé dítě.

1. BAZÉNY

Je jedno, jak je vase dítě staré, vodní radovánky budou vždy na prvním místě. Ideální letní aktivitou je tedy naplnit bazén vodou a hračkami, sednout si vedle kvůli bezpečnosti a take si užít trošku sluníčka. Dítě si bude hrát a vy si konečně můžete přečíst třeba svůj oblíbený časopis.

BESTWAY JUNGLE

Ideální pro hodně malé děti, bazén je nejen krásně barevný, ale hlavně je jeho součástí stříška, která chrání proti slunečním paprskům. Navíc je dost malý na to, abyste ho mohli umístit třeba jen na menší balkón.

BESTWAY SE SKLUZAVKOU

Tento bazén je určen už pro větší děti a vyžaduje víc místa, takže se už na malý balkón nevejde. Ideální je umístit ho na zahradu, nebo na větší terasu, ale na měkký povrch, kvůli bezpečnosti. Součástí bazénu je malá skluzavka, která zajistí hodiny zábavy.

2. VODNÍ STOLY

Vodní stoly jsou skvělou hračkou na balkón, na terasu, nebo na trávu. Na trhu existuje veliká nabídka stolů pro nejmenší. Některé mohou sloužit jako vodní stůl, nebo pískoviště, ale funkce pískoviště není moc praktická, pak je písek úplně všude! S vodou si děti vyhrají snad ještě víc, mohou tam mít hračky, různé vodní mlýny, vodopády, atd, fantazii se meze skutečně nekladou. Navíc, pokud jste šikovný rodič, můžete si vyrobit stůl vlastní a přizpůsobit ho věku dítěte a dovednostem. Nám se líbí tyto:

LITTLE TIKES PIRÁTSKÁ LOĎ

Stůl Little Tikes, který už nabízí activity rovnou zabudované v sobě. Je moc pěkný, stabilní a děti si s ním určitě strašně rádi budou hrát na piráty. Jediné, co nám chybí je možnost stůl zavřít/zakrýt v případě špatného počasí. Na druhé straně je omyvatelný, takže to není velké minus a určitě nás to of koupě neodradí.

DOMA VYROBENÝ

Tento stůl udělal nějaký šikovný tatínek doma a je to naprostá pecka. Takže, pokud nechcete stůl kupovat, stačí navštívit zahradní domek a vymyslet si vlastní variantu.

3. VODNÍ PISTOLE

K tomu se snad ani nemusí nic dalšího říkat 🙂

4. BUBLIFUKY

To je tak jednoduchá zábava, že to spostu z nás ani nenapadne, nebo jí často přehlíží, ale děti od miminka milují bubliny. Dnešní mycí prostředky na nádobí už pěkné bubliny nevyrobí, tak doporučujeme zkoušet, která značka bublin vám vyhovuje a pak si koupit celou náplň. To znamená hodiny a hodiny zábavy 🙂

STROJ NA BUBLINY

Ideální pro male děti, které si ještě bubliny sami nevyrobí. Dáte náplň, pustíte a pak už jen bubliny chytáte a radujete se z nich společně s dětmi.

BUBLIFUKOVÁ HULKA

Bublifuková hůlka je už pro děti větší. Hůlka dělá velké bubliny když s ní běhají, nebo hodně mávání. Veliká zábaje je udělat bubliny, a pak je pukat.

5. JEDNODUCHÁ SKLUZAVKA BESTWAY

Strašně jednoduchý, ale geniální nápad pro starší děti. Skluzavku namočí, rozběhnou se a kloužou! Skvělá skluzavka na měkký a hladký terén a super zábava pro celou rodinu. Existuje několik verzí, které se liší délkou, takže je může opravdu používat celá rodina. Na internet najdete i návody, jak si vyrobit vlastní, ale ty koupené jsou tak skvělé, že bychom do toho po domácku nešli 🙂

1 balónek2 balónky3 balónky4 balónky5 balónků (Prozatím bez hodnocení)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články